Novinky

Videoklip – Jedeme dál

Videoklip – Jedeme dál

Píseň jedeme dál vyšla na debutovém albu Jiřího, Kus cesty zbývá. Videoklip je celý stylizovaný do prostředí kamioňáků, z kterého Zonyga vyrazil na prkna slávy vítezstvím v X Faktoru.

Novinky na stránkách Jiří Zonyga

Novinky na stránkách Jiří Zonyga

Asi jste si už všimli, že stránky dostali nový design. Hlavní změnou ale je, že jsme stránky zahrnuli do sítě hudebních webů XBand.cz. Pro návštěvníky a čtenáře našich stránek to bude znamenat častější aktualizace stránek a pravidelnější přísun novinek. Doufáme, že se Vám nová podoba stránek bude líbit a budete našimi čtenáři i nadále.

Jiří Zonyga: „Miluji zrzky!“

Jiří Zonyga: „Miluji zrzky!“

Vítěz X Factoru Jiří Zonyga přiznává, že je blázen do zrzavých žen. „Zrzky jsou nejlepší. Jsou pro mě to nejluxusnější zboží. Říká se, že kdo neměl zrzavou, nepoznal, co je to láska. Já si tohle nemyslím. Mně se zkrátka pihovaté zrzavé holky líbí, a pokud vím, jsou to pěkné dračice,“ svěřuje se rodák z Břeclavi.

Jiří Zonyga už stačil vyhraný milión rozfofrovat

Jiří Zonyga už stačil vyhraný milión rozfofrovat

Vítěz pěvecké soutěže X Factor Jiří Zonyga (44) díky svému úspěchu dal vale řízení kamionu a věnuje se zcela svému koníčku. Teď momentálně dokonce seká latinu – a to doslova. Připravuje se na premiéru obnoveného představení Šachmat a Nikita.

Rozhovor s Jiřím Zonygou

Rozhovor s Jiřím Zonygou

Jak z kamionu do první ligy pop music? Jiří Zonyga by mohl vyprávět! Ale ani X-factor neudělá hvězdu z nuly. Jirka šel do vyhledávací soutěže s velmi slušným základem i zkušenostmi. Že přesvědčil hlasující i přesto, že se na čáře života nachází zhruba v polovině mezi čtyřicítkou a padesátkou, taky leccos napovídá.

Kus cesty zbývá – Debutové album

Kus cesty zbývá – Debutové album

Vítěz populární soutěže X-FACTOR JIŘÍ ZONYGA přichází konečně se svojí debutovou deskou s názvem KUS CESTY ZBÝVÁ. Charismatická osobnost, sympatický chlapík s úsměvem na tváři a hlasem jako zvon Jiří Zonyga společně s producenty Michalem Dvořákem a Jirkou Janouchem připravili 11 skladeb.

Rubriky