Menu stránek
Menu kategorií
Jiří Zonyga dodělává debutovou desku plnou rocku

Jiří Zonyga dodělává debutovou desku plnou rocku

Vítěz televizní pěvecké soutěže X Factor dokončuje ve studiu muzikantů Michala Dvořáka a Jiřího Janoucha nové skladby. „Jsou rockové, ale nechybí tu ani metal,“ říká Jiří Zonyga. Své částečně i autorské album představí počátkem října.

Nebýt soutěže X Factor, někde by teď za volantem kamionu brázdil dálnice. Místo toho tráví čtyřiačtyřicetiletý Jiří Zonyga z Břeclavi poslední týdny v pražském nahrávacím studiu a finišuje se svou debutovou deskou.

„V podstatě je z osmdesáti procent nahraná i nazpívaná a v této chvíli míří na finální míchačku, kde se dostane do podoby, v níž už by mohla vyjít,“ vysvětluje Jiří Zonyga. Jemu chybí ještě nazpívat dvě písničky. „Nebo možná ještě tři, to musíme dořešit,“ říká sympatický urostlý zpěvák, který v soutěži přesvědčil silným hlasem.

Zdroj: iDnes

1 komentář

  1. budou tam i lidové písničky jako třeba husličky nebo aj ty rehradice nebo jak jirka fantasticky zpíval na českém slavíku Cos urobil pavelenko pavle?? jirka všem ukázal že lidovky jsou bomba a moraváci jsme rádi že se za moravu bude jirka prát a nebudese za lidovky bát!!!!§

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + four =